Flybra – korektor prsa. Můžete si objednat zdeDonedávna jsem si tolik stěžovala na poprsí nebo možná spíš na to, že mi nesedí podprsenka. Žádná mi nevyhovovala. Ani si neumíte představit, jak mě to naštvalo. Hledal jsem v obchodech i na internetu, ale nic moc nesplnilo má očekávání. Jednoho dne mi kamarádka doporučila podprsenku FlyBra . Ukázala mi, kde si to můžu koupit online. Rozhodl jsem se ho koupit, protože na obrázcích vypadal docela zajímavě a recenze byly povzbudivé.

FlyBra pro lepší tvar prsou

FlyBra podprsenka zajišťuje dokonalý tvar prsou bez jakýchkoli nepohodlných prvků. Zajímavé je, že je pod oblečením zcela neviditelný a efektivně zvedne poprsí, čímž vytvoří dekolt. FlyBra jsou anatomicky správné silikonové košíčky, které velmi dobře zvednou a podepřou ňadra. Tato podprsenka se hodí k halenkám a šatům s otevřenými zády i s hlubokým výstřihem. Při nošení této podprsenky jsem prakticky zapomněla, co jsou nepohodlná ramínka a tvrdé kostice. Nejlepší na tom je, že mě vůbec neomezuje v pohybu. Podprsenka tělové barvy vám umožní nosit naprosto jakékoli oblečení. Jeho misky jsou pouze 0,3 mm. Díky tomu jsou prakticky neviditelné.

FlyBra o tom, jak to funguje

Velkou výhodou této podprsenky je, že velmi dobře podpírá poprsí, aniž by poškozovala pokožku. Co mě překvapuje je, že FlyBra je univerzální velikost. Proto se hodí pro všechny velikosti a tvary prsou. Přestože je tato podprsenka tak tenká, zvětší prsa o 1-2 velikosti. Dodává prsům požadovaný tvar. Navíc zakryje případné nedokonalosti. Další výhodou podprsenky FlyBra je, že je vyrobena z lékařského silikonu. Nevyvolává alergické reakce, je bezpečný. Podprsenka je opakovaně použitelná. Stačí jej umýt v teplé vodě a mýdle. Vysušte bez pověšení na slunci. Aby nedošlo k nadměrnému vysychání, stačí kelímky uzavřít ochrannou fólií. Z této podprsenky jsem nadšená. Mnohokrát mi pomohl prezentovat se stylově.

flybra 2 Flybra   korektor prsa. Můžete si objednat zde
Flybra – korektor prsa cena

FlyBra pro lepší tvar prsou recenze

FlyBra podprsenka má stále více pozitivních názorů . Přidávám své také k výrokům mnoha žen po celém světě. Ženy na fórech píší, že podprsenka je extrémně pohodlná a velmi tenká. Mohou je nosit k jakémukoli oblečení a vždy díky tomu vypadají dobře. Zmiňují, že ani v kombinaci se světlými či krajkovými halenkami není tato podprsenka vidět, nebo alespoň není nápadná. Někteří zdůrazňují, že je ideální pro zvláštní příležitosti. Mnoha ženám se líbí, že podprsenka FlyBra zvedá ňadra, takže vypadají jako zamlada. Sama jednu z těchto podprsenek mám, ale plánuji si koupit jinou. Je opravdu skvělý. Hodí se pro různé příležitosti a každý den. Má něco, co jsem hledala u jiných podprsenek, včetně těch bez ramínek. Pouze tento splnil všechna má očekávání.

Cena FlyBra

Podprsenka FlyBra má dobrou cenu . Koupila jsem si dražší a nemělo to takový efekt jako v tomto případě. Občas se dá najít povýšení, takže stojí za to vymyslet co a jak. Domnívám se však, že ve skutečnosti nejsou tak důležité náklady, jako účinky, kterých lze s tímto moderním spodním prádlem dosáhnout. Mnoho žen píše, že cena je správná, že se to dá akceptovat. Vše také nasvědčuje tomu, že podprsenka FlyBra ve skutečnosti není drahá.

FlyBra shrnutí

Podprsenka FlyBra je podle mě to nejlepší spodní prádlo , jaké se dalo vymyslet. Ani by mě nenapadlo, že to bude tak pohodlné a praktické. Na fotce to vypadá dobře, ale je to přeci jen fotka. Naživo jsem čekal trochu horší efekt, ale je to ještě lepší. Toto spodní prádlo jsem si zamilovala prakticky po prvním použití, kdy jsem si ho oblékla na šaty bez ramínek. Fungovalo to na 100%. Také hledáte podprsenku, která se bude hodit ke všem příležitostem, ke každému outfitu i tvaru vašich prsou? Vřele doporučuji podprsenku FlyBra ! Přesvědčte se sami, jak moc pro vás může udělat a jaké účinky od něj můžete očekávat.

Napsat komentář