AKCE 2014


Zápis z vědecko-pracovních dnů SLSZ ČLS JEP naleznete ZDE | září 2014P O Z V Á N K A


Pozvánka v pdf ke stažení..

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zveme vás na vědecko pracovní dny Společnosti lékařů sociálního zabezpečení České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, které se budou konat

ve dnech 2. – 3. 9. 2014
v prostorách botelu Albatros v Praze, nábř. L. Svobody
(ubytování pro zájemce bude zajištěno přímo v botelu Albatros)

Hlavním tématem bude problematika posuzování dětí s vrozenými vadami a osob ve vyšším věku s postižením kognitivních schopností a poruchami chování.

Část programu bude jako vždy věnována metodice posuzování zdravotního stavu vzhledem k měnící se legislativě v oblasti sociálního zabezpečení.

Předpokládáme i větší zapojení účastníků do programu - máte-li zpracovanou zajímavou kasuistiku nebo statistické vyhodnocení posudků či jiné zajímavé sdělení, které by bylo přínosné i pro ostatní účastníky, prosíme, abyste včas kontaktovali členy výboru (elektronickou cestou buď Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), abychom mohli Vaše sdělení včlenit do programu.

Podrobný program bude včas publikován na webových stránkách naší společnosti (www.slsz.cz) a rozesílán obvyklou cestou všem zájemcům.

Akce je pořádána podle stavovského předpisu České lékařské komory a bude zařazena do systému kontinuálního vzdělávání lékařů.

POZOR! Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě, žádáme zájemce o ubytování (dvoulůžkový pokoj 500,- Kč/os./noc, jedna osoba v pokoji 700,- Kč/noc – POZOR ceny platí pouze pro naši akci!), aby své požadavky zaslali nejpozději do 15.6.2014 buď elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně písemně na adresu MUDr. Radomír Kučera, odd.NP MO – 7542, Čs.armády 471/27, 160 00 Praha 6.

Srdečně zveme všechny zájemce

Za výbor SLSZ ČLS JEP
MUDr. Ljiljana Bojičová, Ph.D.